Výhercovia

Vyhral si stolnú hru plnú objavov a dobrodružstiev? Vyber dátum žrebovania a over si výhru. Ak si na zozname výhercov, žiadny strach, výhra je už na ceste!

Vyber súťažný týždeň
Výhercovia 13. 05. 2019
anna m Malacky, 1. Mája 5470/46
anna m Malacky, 1. Mája 5470/46
Filip N Zemianske Kostoľany, 4. Apríla 144/47
Alexandra O Sabinov, Námestie Slobody
Sebastian  A Michalovce, Nám. Osloboditeľov 65
Darina Š Bratislava, Medená 17
Vladimir K Košice, Hrnčiarska 2/A
Petra K Zlaté Moravce, Hviezdoslavova 41, OD TEKOV
Mária B Sabinov, Námestie Slobody
Tatiana J Svidník, Centrálna 154/4
Petra H Detva, Námestie Mieru 1394/9
Petra  H Detva, Námestie Mieru 1394/9
Stanka  G Banská Štiavnica, A.T.Sytnianskeho 1179/6
Maximko S Pezinok, Holubyho 28, OC PLUS
Simona K Nitra, Štefániková 50, Dekorácie Alžbetka
Gabriela  P Stropkov, Cintorínska
Marta D Nitra, Mlynská
Marta D Nitra, Mlynská
Marta D Nitra, Mlynská
Martina M Čadca, Rázusova 2
Darina T Tvrdošín, Trojičné námestie 181
Emília B Beluša, Farská 1048/9
Moric Z Levoča, Košická 13
Martina D Piešťany, E.F.Scherera 17, A.TRAJAN - PT UNIVERZAL – HARSHOP
Adela  T Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 2
Angelika S Sládkovičovo, Fučíkova 89
Vladimir K Košice, Hrnčiarska 2/A
Vladimir K Košice, Hrnčiarska 2/A
Adela V Považská Bystrica, Robotnícka
Vladimir K Košice, Hrnčiarska 2/A
Andrea  K Dunajská Streda, Hlavná 75, NC TESCO
Maria P Žilina, Kuzmányho - Oriflame
Anna G Snina, Strojárska 3995/113
Anna G Snina, Strojárska 3995/113
Miriama S Senec, Námestie 1. Mája 1
František I Košice, Hlavná 116 nová
František I Košice, Hlavná 116 nová
Eva T Bratislava, Bosákova
Ingrid s Levice, P. O. Hviezdoslava 35
Alena M Trenčín, Soblahovská 4B
Miriama T Rožňava, Jarná 16
Kamil S Lipany, Nám. sv. Martina 5
Kamil S Lipany, Nám. sv. Martina 5
Kamil S Lipany, Nám. sv. Martina 5
Magdalena S Lipany, Nám. sv. Martina 5
Magdalena S Lipany, Nám. sv. Martina 5
Magdalena S Lipany, Nám. sv. Martina 5
Magdalena S Lipany, Nám. sv. Martina 5
Magdalena S Lipany, Nám. sv. Martina 5
Vladimír Ž Bratislava, Zámocká 26
Eva H Smižany, Smreková 1
Adriana S Poprad, Námestie sv. Egídia 50/58
Petra  V Ivanka pri Dunaji, Dlhá 9
Alex K Žiar nad Hronom, SNP 111, kancelária Oriflame
Mária D Bardejov, Kellerova 1
Monika K Brezno, Československej armády 52/4
Lenka  S Čadca, Štúrova 2273
Angelika Š Komárno, Palatínova 3
Peter G Bánovce nad Bebr., Sládkovičova
Ingrida S Vráble, Lúky 1310/2
Andrea K Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 2
Marianna L Detva, Námestie Mieru 1394/9
Lucia A Michalovce, Staničná 10
Marcela Č Nitra, Bratislavská 35
Peter  N Lučenec, Partizánska 2
Michaela K Smižany, Smreková 1
Slavomír G Bardejov, Stocklova 32
Iveta P Michalovce, Staničná 10
Dana G Prešov, Hlavná 7
Dana G Prešov, Hlavná 7
Ing Juraj D Nitra, Moskovská 17
Ing.Juraj D Nitra, Moskovská 17
Elena F Hriňová, Partizánska 1450
Daniela M Námestovo, Mláka
Daniela M Námestovo, Mláka
Monika  K Nové mesto nad Váhom, Jánošiková 4A/2773
Štefan K Spišská Nová Ves, Mlynská 39
Štefan K Spišská Nová Ves, Zimná 59
Katarina K Brezno, Československej armády 52/4
Zuzana Š Senica, Robotnícka 3098, Bytservis - UM, ŽELEZIARSTVO
Marek Š Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 2
Marek Š Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 2
Marek Š Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 2
Marek Š Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 2
Ivana K Topoľčany, Obchodná 8,O2
Dominika M Holíč, Školská 6, Mikos comp
Darina Š Bratislava, Medená 17
Darina Š Bratislava, Medená 17
Vladimir K Bytča, Hlinková
Darina Š Bratislava, Medená 17
Lucia S Prievidza,Matice slovenskej,Oriflame
Petra T Nové Zámky, Bitúnková 12
Michaela K Smižany, Smreková 1
Miroslava J Bratislava, Aupark, Einsteinova
anna m Malacky, 1. Mája 5470/46
Martina V Prešov, Hlavná 7
Robert B Nitra, Ďurčanského 2
Ján  Š Krupina ,Priemyselná 2738
Martina M Humenné, Námestie Slobody 4821/42, TIP.CENTRUM
Ninka N Vráble, Lúky 1310/2
Vladimír  Ž Bratislava, Zámocká 26
Katarína Z Trnava, Botanická 59
Katarína Z Trnava, Botanická 59
Tamara B Michalovce, Staničná 10
Ľudmila Š Svidník, Centrálna 154/4
Antonia P Snina, Strojárska 3995/113
Darina  T Tvrdošín, Trojičné námestie 181
Darina T Tvrdošín, Trojičné námestie 181
Tomáš K Košice, Hrnčiarska 2/A
Lucia V Michalovce, Staničná 10
Lucia V Michalovce, Staničná 10
Lucia V Michalovce, Staničná 10
Lucia V Michalovce, Staničná 10
Lucia V Michalovce, Staničná 10
Michaela A Malacky, Nádražná 21
Katarína J Partizánske, Nitrianska 99, OC Galaxy
Peter F Šahy, SNP 281/6
Zuzana  K Šurany, Nitrianska 1167/55
Martina M Čadca, Rázusova 2
Peter Felyó F Šahy, SNP 281/6
Peter  F Šahy, SNP 281/6
Peter F Šahy, SNP 281/6
Peter F Šahy, SNP 281/6
Martina R Rajecké teplice, Osloboditeľov 514/90
Peter  N Košice, Hrnčiarska 2/A
Drahoslava  K Pezinok, Bratislavská 85
Jozef T Veľký Krtíš, SNP 11 Litera
MARTIN K Galanta, Sidlisko Jas 5, OC Jaspark
Alena F Skalica, Potočná 53 - Arsenal & Model
jAN Z Praha 8, Karlínské nám. - SUPER SAFE
Dana H Žilina, Antona Bernoláka 5
anna m Malacky, 1. Mája 5470/46
Štefánia M Piešťany, Nálepkova 28
Ladislav K Prešov, Slovenská 3296/74
Martina K Prešov, Hlavná 7
Silvia K Nižná, Nová Doba 497
Roman G Bytča, Hlinková
Mária A Lipany, Nám. sv. Martina 5
Oľga G Bytča, Hlinková
Olga G Bytča, Hlinková
Patrik K Topoľčany, Odbojárov 340/29A
Alžbeta K Dubnica nad Váhom, A. Kmeťa 359/3
štefan H Vranov nad Topľou, Námestie Slobody 2, O2
Zuzana L Bratislava, Záhradnícka 37
Silvia Z Prievidza, a-ORIGINAL
Ivana P Poprad, Námestie sv. Egídia 50/58
Jana H Nová Baňa, Námestie sv. Alžbety 1
Ivana P Poprad, Námestie sv. Egídia 50/58
Jana H Košice, Tr.SNP 88 - Oriflame
Juraj N Pezinok, Silvánová 33
Juraj N Pezinok, Silvánová 33
Michaela  K Smižany, Smreková 1
Patricia B Námestovo, Mláka
Marika M Považská Bystrica, Rozkvet 2007
Jana H Vranov nad Topľou, Námestie Slobody 2, O2
Zuzana M Martin, Jilemnického 45A
Juraj N Pezinok, Silvánová 33
Katarína  T Stropkov, Cintorínska
Juraj N Pezinok, Silvánová 33
Juraj N Pezinok, Silvánová 33
Juraj N Pezinok, Silvánová 33
Štefan K Spišská Nová Ves, Zimná 59
Katarina B Liptovský Mikuláš, Garbiarska
Lucia K Kežmarok, Hviezdoslavova 17
Monika  S Kežmarok, Hviezdoslavova 17
Katarína K Svidník, Centrálna 154/4
Tatiana G Humenné, Laborecká 1968/76
Karina K Nitra, Ďurčanského 2
Katarina P Ružomberok, Zárevúca 5051/1
Eliska K Bratislava, Danubia - MMTel (mobil-servis.sk)
Eliska K Bratislava, Danubia - MMTel (mobil-servis.sk)
Eliska K Bratislava, Danubia - MMTel (mobil-servis.sk)
Dominika R Poprad, Dostojevského 61
Eliska K Bratislava, Danubia - MMTel (mobil-servis.sk)
Eliska K Bratislava, Danubia - MMTel (mobil-servis.sk)
Ladislav A Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 2
Marianna Ž Nové Mesto nad Váhom, Piešťanská 2
Daniela J Brezno, Československej armády 52/4
Iveta K Žarnovica, A.Sládkoviča 1566, Deni-dekor
Denisa A Rožňava, Jarná 16
Petra N Senec, Turecká 2/C
Petra N Senec, Turecká 2/C
Zuzana  H Trenčín, Zlatovská - Chovateľstvo
Petra N Senec, Turecká 2/C
Petra78@azet.sk N Senec, Turecká 2/C
Petra N Senec, Turecká 2/C
Ing. Petronela D Stará Turá, SNP, PROBE
Iveta  C Stropkov, Cintorínska
Eva K Poprad, Partizánska 93
Iveta G Nové mesto nad Váhom, Jánošiková 4A/2773
Iveta G Nové mesto nad Váhom, Jánošiková 4A/2773
Iveta G Nové mesto nad Váhom, Jánošiková 4A/2773
Peter S Humenné, Námestie Slobody 4821/42, TIP.CENTRUM
RENATA G Giraltovce, Dukelská 18
RENATA G Giraltovce, Dukelská 18
RENATA G Giraltovce, Dukelská 18
RENATA  G Giraltovce, Dukelská 18
Jana P Turzovka, Urbárska 184
Jaroslava K Topolčany, Pribinova 72, A1SHOP
Natalia H Čadca, Rázusova 2
Natalia H Čadca, Rázusova 2
Natalia H Čadca, Rázusova 2
Natalia H Čadca, Rázusova 2
Natalia H Čadca, Rázusova 2
Natália H Čadca, Rázusova 2
Iveta G Nové mesto nad Váhom, Jánošiková 4A/2773
Iveta G Nové mesto nad Váhom, Jánošiková 4A/2773
Dana H Žilina, Antona Bernoláka 5
Jakub S Humenné, Námestie Slobody 4821/42, TIP.CENTRUM
Zuzana  H Trenčín, Zlatovská - Chovateľstvo
Zuzana  H Trenčín, Zlatovská - Chovateľstvo
Zuzana  H Trenčín, Zlatovská - Chovateľstvo
Lenka K Brezno, 9. mája 54
Lukáš  S Chorvátsky Grob - Čierna Voda
Michaela P Ružomberok, Plavisko 7
Matej L Ružomberok, Zárevúca 5051/1
Emília  B Beluša, Farská 1048/9
Lukáš  S Chorvátsky Grob - Čierna Voda
Lukáš  S Chorvátsky Grob - Čierna Voda
Lukáš  S Chorvátsky Grob - Čierna Voda
Lukáš  S Chorvátsky Grob - Čierna Voda
Tamara M Liptovský Mikuláš, Vrbická 8, TRAFIKA
Katarína Z Trnava, Botanická 59
Henrieta P Lučenec, Partizánska 2
Anna G Snina, Strojárska 3995/113